Doz Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. | İletişim için : 0530 345 03 69 - 0232 832 03 69

  • Telefon
    0232 832 03 69

  • E-Posta
    info@dozmuhendislik.com

22 Ocak Yazar : Arif KINACI

Aliağa Yeni Şakran’a Doğalgaz verilmeye başlandı

Aliağa Yeni Şakran’a Doğalgaz verilmeye başlandı22.12.2019

Yatırım programı kapsamında doğalgaz altyapı genişletme çalışmalarını sürdüren İzmir Doğalgaz, Yeni Şakran sakinlerini doğalgazla buluşturdu. Gaz verilen sokakların takibinin  www.izmirgaz.com.tr adresinden yapabileceğinin vurgulandığı açıklamada, bölge sakinlerinin İzmir Doğalgaz ile müşteri sözleşmesini yaparak doğalgazı kullanabilecekleri ifade edildi.

 

Doğalgaza; ısınma, sıcak su ve mutfak olarak birlikte ya da bu seçeneklerden biri üzerinden abone olunabiliyor. Tüm abonelik ve sözleşme işlemleri İzmir genelinde bulunan 14 adet abone merkezinden yapılabiliyor.

 

Müşteri sözleşmesi aşamasında istenen belgeler ise şu şekilde: Kiracı ise kira kontratı veya ikametgâh belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, abone numarası. Eğer sözleşme yapacak kişi tapu sahibi ise sadece abone numarası ile işlemlerini yapabiliyor. Sözleşme bedelleri İzmir Doğalgaz kurumsal web sitesinden öğrenilebiliyor. Ayrıntılı bilgiye 7 gün 24 saat hizmet veren İzmir Doğalgaz Çağrı Merkezi aracılığıyla ulaşılabilecek.

 

Yeni Şakran’da ağustos ayında başlatılan altyapı çalışmaları kapsamında bu güne kadar 10 kilo metre ana hat, 2,3 kilo metre servis hattı döşenerek, 1.270 adet hane doğalgaz ile buluşturulmuştur.

Bir sonraki projeniz için kaliteli ve uygun fiyatlı Hizmetler mi arıyorsunuz?